Pozycjonowanie stron internetowych.

Jeżeli szukasz kogoś, kto wykona dla Ciebie pozycjonowanie stron internetowych, to dobrze trafiłeś. Mam w tym zakresie doświadczenie i odpowiednie zaplecze do działania. Najważniejsze jednak jest to, że wiem jak to zrobić. Nie będę Cię zanudzał stroną techniczną pozycjonowania, powiem Ci jak podchodzę do zlecenia. Po pierwsze, zanim zacznę, sprawdzam Twoją stronę pod względem merytorycznym (optymalizacja treści pod wyszukiwarki) i technicznym jej wykonania. Zbadam też jej historię, czy i jak były podejmowane działania z zakresu pozycjonowania. Po tym etapie sprawdzę i wytypuję frazy, które skierują na stronę największy ruch klientów zainteresowanych Twoją ofertą. Dalsze działania związane z pozycjonowaniem, przeprowadzę tak, aby w najmniejszym stopniu nie wzbudzały podejrzeń sztucznego podwyższania wartości strony i były na tyle skuteczne, żebyś odczuł efekty mojej pracy w jak najkrótszym czasie. Mogę zająć się promocją twojego sklepu internetowego lub stron, które posiadasz. Duży nacisk kładę na analitykę i raportowanie swojej pracy, byś wiedział za co płacisz i by było to klarowne.

Czym jest pozycjonowanie stron internetowych?

Pozycjonowanie stron internetowych
Pozycjonowanie stron internetowych

Jeżeli doszedłeś do tego momentu, rozumiem, że zainteresowała Cię moja propozycja i chcesz się dowiedzieć czegoś więcej na temat pozycjonowania. Jak rozumiem to pojęcie? Dla mnie jest to proste, staram się jak najbardziej trzymać reguł, które narzuca nam Google. Dbam o trzymanie się wytycznych dla webmasterów, pilnuję aby treści były zoptymalizowane zarówno dla odbiorców ale też i robotów wyszukiwarek. Sprawdzam jakość publikowanych materiałów graficznych. Kładę nacisk na dane strukturalne oraz responsywność strony i jej ocenę w narzędziach typu PageSpeed Insights. Pozyskiwanie wartościowych linków do strony pozostaje moją tajemnicą, lecz gwarantuję, że tu również liczy się jakość a nie ilość. Co najważniejsze, poświęcam dużo czasu na testy i analizowanie zmian w wyszukiwarkach. Dzięki temu zawsze dobieram strategię zgodnie z uwzględnieniem najświeższych zmian w serpach.

Mam nadzieję, że te szczątkowe informacje na temat sposobu mojej pracy są na tyle zachęcające, iż wypełnisz poniższy formularz kontaktowy.

Zapraszam.